+90 (532)-606-5579

KITE EĞİTİMİ

KITEBOARD / KITESURF EĞİTİMİ

Kiteboard öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Urla, Gülbahçe rüzgarın karaya paralel olarak estiği (side shore) Türkiye’nin nadir kiteboard parkurlarından birisidir. Öğrenci eğitim aldığı derinliği, kendi boyuna göre ayarlayabilmektedir. Derslerimiz güvenlikli bir koy içinde, rüzgarın denizden denize doğru estiği özel bir lokasyonda gerçekleşmektedir.

Eğitmenlerimizin tamamı belli bir saatin üzerinde ders vermiş tecrübe sahibi, sertifikalı, sportif ve arkadaş canlısıdır.

Ekipmanlarımız yeni başlayanlar için özel tasarlanmış kullanıcı dostu en iyi markalardan seçilmiştir. Board aşamasında telsiz kaskalar ile uzaktan karşılıklı iletişim sağlanmaktadır.

Türkiye Yelken Federasyonu onaylı KB1- KB3 programı uygulanmaktadır. Özetle: kısa bir kara eğitimi, suda boardsuz kite alıştırmaları, Vücut ile sürüklenme (body drag), ve nihayetinde board çalışmaları ile devam edilmektedir.

Çalışmalarımız neticesinde, kursiyerin, rahatça boardu ile suyun üzerinde kayarak, tekrar başlangıç noktasına geri dönmesi, ve tüm güvenlik önlemlerini özümsemiş, bağımsız bir kiteboardcu olmasına hedeflenmektedir

Kişiye özel, sportif geçmişi ve altyapısına uygun olarak değişik zamanlara yayılabilen, keyifli bir eğitim ile kiteboard a ilk adımınızı atabilir, ve bu yeni hayat tarzını benimseyebilirsiniz.

ÖZEL DERSLER

- 1 saat
- 6 saat paket
- 9 saat paket

GRUP DERSLERİ

- 1 saat
- 6 saat paket
- 9 saat paket

URLA KITE CAMP URLA KITE CAMP URLA KITE CAMP

DERSLERE BAŞLAMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

İLETİŞİM
Adres
Gülbahçe Mah. 12075/1 Sok No:5
Urla, İzmir 35430 Turkiye